Mağazalara Alarm Sistemleri

Mağazalara kullanılan alarm sistemleri gereklilik açısından neredeyse mecburiyet derecesinde gereklidir. Son zamanlarda belli bir oranda artış gösteren işyeri ve evlerde hırsızlık oranları yüksek seviyelere ulaşmaktadır. Fiziksel olarak alınan, çelik kapı ve ferforje doğrama gibi önlemler yeterli gelmemektedir. Alarm merkezine bağlı bir alarm sistemi, fiziksel önlemlerden daha ekonomik ve güvenilir, cazip bir seçim haline gelmektedir.

Dijital güvenlik sistemleri, yangın & soygun ihbar ve hırsız alarm sistemleri cctv kamera sistemleri, görüntülü interkom sistemleri, alarm haber alma merkezi hizmetleri bu ileri teknolojiden fazlasıyla yararlanmaktadır. Tüm dünyada elektronik güvenlik hizmetleri birinci derecede önemli olmaya devam ederek, elektronik güvenlik sektörün daha da çok gelişeceğini, güvenlik sistemlerinin neredeyse her sektörde evlere ve işyerine gireceğinin sinyallerini vermektedir.

 

 

Alarm sistemleri hırsız güvenlik amaçlı gelişerek yanlış alarm vermeyen akıllı alarm sistemleri ve kablosuz alarm sistemleri sayesinde kedi köpek gibi evcil hayvanları algılamayan soygun ihbar sistemleri iç alan ve dış alanda çalışan, dijital güvenlik, pet pır dedektörler ve ilave edilebilen yangın güvenlik sensörleri extra lpg gaz dedektörü, su basma dedektörü ve çevre güvenlik sistemleri yangın ihbar sistemi ile entegre olabilen alarm güvenlik sistemleri hırsız alarm dışında da kullanılabilen son derece kapsamlı entegre olabilen elektronik güvenlik paketi oluşturmaktadır.

 

 

Alarm Sistemleri için vazgeçilmez bir hizmet olan ve 24 saat kesintisiz hizmet veren alarm haber alma merkezleri, evde veya işyerindeki elektrik kesintisi, telefon hattı arızası, akü arızası, pır dedektör arızası gibi oluşabilecek tüm arızaları ve sirenlerin hala çalıp çalmadığı, alarm sisteminizin saat kaçta kurulduğu, hangi bölgeden kaç defa alarm geldiği gibi detayları kontrol güvenlik önlemleri için emniyet birimlerine ve yetkililere 24 saat bilgi ulaştırmakta ve çözüm üretmektedir.

Gps araç takip sistemleri aracınızın içine monte edilen gsm modulü Turkcell sim kart data hattı sayesinde otomobil ve diğer motorlu araçların nerede olduğunu ve hangi sürat ile ilerlediğini, geriye dönük hangi güzergahlardan yol aldıklarını, Harita üzerinden gösterilen araç takip sistemleri, bildirdiğiniz birçok noktalara araç geldiğini de cep telefonunuza sms ile bildirmesi özellikleri ile şirket araçları için mükemmel bir denetim ve kontrol sağlamaktadır.

 

Cctv Kamera Sistemleri hareket algıladığında kayıt yapan (Video Kamera Motion Dedektion) hareketi algılama modunda dijital fotoğraf çekebilen ve kayıt yapabilen digital kamera ve ip kameralar hareket alanı seçebileceğiniz şekilde dvd kalitesinde dvr dijital kayıt yapan güvenlik kameraları dijital ortamda cep telefonu ve internet üzerinden kamera ip adresi ile evden veya işyerinden görüntü transferi yapmaktadır. Gizli cctv kamera sistemleri sayesinde denetim ve kontrol sistemi kurmak ve yönetmek popüler bir gereksinim olmuştur. Güvenlik Kamera Sistemleri için çok fazla alternatif ve çözüm bulunmaktadır, Speed dome kamera sistemi ise saniyede 360 derece dönebilen pan tilt 36 optik zoom yapabilme özellikleri ile sabit kameraların görüntülemeyeceği bölgeleri yakınlaştırma yapabilmektedir, speed dome cctv camera özel alanlarda vazgeçilmez bir özel güvenlik çözümü sunmaktadır. Kablosuz ccd kamera sistemleri ve network üzerinde çalışan ip kamera sistemleri Türkiye'de son yıllarda talep gören ve gelecek vadeden sistemler olarak yerlerini almıştır.